O nás

Historie

První zmínka o výrobě odpojovačů a uzemňovačů v Sedlci se datuje k roku 1975 pod značkou ŠKODA Plzeň. V roce 1993 došlo k privatizaci firmy a vzniku společnosti SERW, spol. s r.o. Stávající výrobní program zůstal a byl výrazně rozšířen a doplněn. Od té doby společnost vyvíjí a vyrábí odpojovače a uzemňovače SN a VN pro napěťovou hladinu od 1 kV do 420 kV. Díky dalšímu vývoji je společnost SERW schopná dodávat na trh i vakuové vypínače pro napěťovou hladinu 27,5 kV a 38,5 kV.

O nás

Společnost SERW je díky svým bohatým zkušenostem dlouholetým výrobcem spínací techniky pro energetiku a rozvodná zařízení. Kromě odpojovačů, vypínačů a uzemňovačů dodáváme k odpojovačům ruční i motorové pohony vlastní výroby. Svým zákazníkům samozřejmě poskytujeme záruční i pozáruční servis, seřízení a uvedení přístrojů do provozu. Také zajišťujeme technické a servisní služby včetně oprav a rekonstrukcí odpojovačů, uzemňovačů a motorových pohonů. Díky vývojovému a konstrukčnímu oddělení jsme schopni navrhnout konkrétní řešení pro konkrétní rozvodnu.

Zajištění kvality

SERW, spol. s r.o. úspěšně rozvíjí Integrovaný systém řízení (IMS), který je základním nástrojem pro řízení veškerých firemních procesů. IMS zahrnuje společné řízení požadavků norem ISO 9001 a 14001. Správná funkčnost integrovaného systému je pravidelně prověřována audity prováděnými dozorovou organizací, interními i zákaznickými audity.

Politika IMS       ISO 9001        ISO 14001

Obchodní oblasti

Přístroje vysokého napětí: odpojovače a uzemňovače do 420 kV

Přístroje středního napětí: odpojovače, uzemňovače a vakuové vypínače do 38,5 kV

Zákaznický servis: Uvedení do provozu, poprodejní servis, školení a konzultace

Další služby: galvanizace, obrábění a laserové pálení plechů  více

Kde nás najdete

Z dálnice D5 z Prahy použijte výjezd 67 - Ejpovice, jeďte doprava směr Šťáhlavy, Tymákov a Sedlec.

Z dálnice D5 z Rozvadova použijte výjezd 76 - Starý Plzenec, na kruhovém objezdu vyjeďte druhým výjezdem a ve Starém Plzenci odbočte doprava (směr Štáhlavy). V obci Sedlec odbočte doleva směr Tymákov.

 

a company of RS Group